×
e-Posta Yazma Eğitimi
 15.07.2023 21:36:29
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 274 kez okundu
Sorgun Gençlik Derneği tarafından 17 Temmuz 2023 tarihinde "E-Posta Yazma Eğitimi" düzenlenecektir.

İçinde bulunduğumuz çağda teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte iletişim yollarında çeşitlilik artmıştır. Günümüzde en hızlı iletişim araçlarından biri e-postalardır. E-posta, yazı, doküman, resim, ses veya video gibi pek çok farklı materyalin gönderilmesini sağlayan bir sistemdir. E-posta, günümüzde, başta kurumsal iletişim olmak üzere pek çok alanda tercih edilen etkili bir iletişim yoludur. Tüm iletişim yöntemlerinde olduğu gibi e-posta aracılığıyla gerçekleştirilen iletişim yönteminde de temel ilkelere uygun hareket etmemek, iletişim sürecinde çeşitli engeller doğurabilmektedir.

Gençler, iş ve eğitim hayatları boyunca e-postayı çeşitli amaçlarla kullanmaktadırlar. Resmi ve günlük yazışmalar, iş arama sürecinde özgeçmiş gönderme, bilgi alma/verme, ödev teslimi ve veri paylaşımı gençlerin e-posta kullanmadaki temel amaçları arasında sayılabilir. Gençler, bu amaçlar doğrultusunda e-posta gönderirken e-posta bileşenlerini de dikkate alarak belli başlı yazım kurallarına dikkat etmelidirler. Etkili e-Posta Kullanımı Eğitimi ile, etkili e-posta ve resmi yazışmalarda yazılı iletişim kurallarında dikkat etmesi gereken noktaları öğretmeyi ve iş arama sürecinde başarılı bir e-posta yazmayı amaçlamıştır.

📧 Etkili e-Posta Kullanımı Eğitimi ile, 
✅e-postanın önemini
✅e-posta ile iletişimde en sık yapılan hataları
✅resmi yazışmalarda yazılı iletişim kurallarını
✅iş arama sürecinde başarılı bir etkili e-posta yazım tekniklerini
✅formal ve informal yazım şekillerini
✅e-posta bileşenlerini öğreneceksin.

Eğitim;
📅
17 Temmuz 2023 tarihinde
🕗
10:00'da başlayıp, 17:00'de sona erecek.
- 16-27 yaş arası gençler başvuru yapabilir.
- Kontenjan 15 katılımcı ile sınırlıdır.
- Öğle yemeği, çay, kahve ve ikramlar ücretsiz karşılanacaktır.
❗
Eğitim ücretsiz ve Katılım Belgelidir.

Kontenjan 15 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara eğitim hakkında SMS gönderilecektir.

Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör