×
ESC Gönüllülük Projesi Katılımcı Çağrısı
 10.06.2020 00:04:46
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 4720 kez okundu
Sorgun Gençlik Derneği'nin ortak olduğu Avusturya 4yougend kurumu koordinatörlüğünde yürütülen ESC gönüllülük projesi kapsamında gönüllüler aranmaktadır. Proje hakkında detaylı bilgiye aşağıda yer alan bilgi paketinden ulaşabilirsiniz. Lütfen gönüllülük projesine başvuru yapmadan önce bütün açıklamaları okuyunuz ve size uygun olan projeye başvuru yapınız. 

Projeye ait detaylar ve başvuru formuna ulaşmak için lütfen tıklayınız...

Size uygun olan projeyi seçtikten sonra lütfen başvuru formunu detaylıca doldurunuz. Formu doldurduktan sonra susanne.rosmann@4yougend.at adresine başvuru yaptığınız projenin içeriğini de açıklayarak mail gönderiniz.  SORGED sadece gönderici kuruluştur. Gönüllü seçimini 4yougend kurumu yapacaktır. İlgili kişiler gönüllü seçiminde sizi yazdıklarınızla tanıyacaktır. Dolayısıyla lütfen kendinizi doğru ve açık bir şekilde ifade edin.

Gönderici kuruluş olarak Sorgun Gençlik Derneğini yazmanız gerekmektedir. Yetkili kişi olarak Yönetim Kurulu Başkanı Halil UĞUZ'u yazabilirsiniz. 
SORGED'e ait bilgilere ulaşmak için lütfen tıklayın...

Başarılar dileriz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın :)

Web: www.sorged.org
Facebook/SORGED
Twitter & İnstagram: @sorged6
6
“Bu web sitesi Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamıyla Sorgun Gençlik Derneğine aittir ve AB’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.”
Copyright 2019 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör