×
Kitap Sizden Çay Bizden
 25.07.2022
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1657 kez okundu

“Kitap Sizden Çay Bizden” kitap okuma günlerimiz devam ediyor..

"Kitap Sizden Çay Bizden" kitap okuma günlerimizle amacımız gençlere okuma kültürünü kazandırmak ve farkındalık oluşturmanın yanı sıra ilimizin keşfedilmeyi bekleyen güzelliklerini de gençlere tanıtmaktır.

Kitap okumak, farklı dünyalara açılan kapıları aralamanın en iyi ve keyifli yoludur. Hiç göremeyeceğimiz yerleri görmek, şahit olamayacağımız hikayelerin içerisinde yaşamak, en doğru bilgilere ulaşmak adına atılabilecek en güzel adımdır. Gençlerinin kendini geliştirebilmenin ilk yolunun kitap okumak ve okuma alışkanlığının kazandırılması olduğunu çok iyi biliyoruz.

Çay sohbetinde Avrupa Fırsatlarını konuşacağız.. 

Çay sohbetinde, Erasmus+ programının gençlere sunduğu fırsatlardan, ücretsiz yurt dışına nasıl çıkabileceğini ve gönüllülük projelerini konuşacağız.

Erasmus+ Programı eğitim, gençlik ve spor alanındaki projeleri desteklemektedir. Erasmus+ programının Avrupa’daki iş piyasalarının ve rekabetçi bir ekonominin ihtiyaç duyduğu becerilere sahip beşeri ve sosyal sermayenin gelişimine katkı sağlamaktadır.

"Kitap Sizden Çay Bizden" kitap okuma günlerimiz Yozgat'ın farklı mekanlarında devam ediyor. Bu hafta Kazankaya Kanyonunda kitaplarımızı okuduktan sonra doğa yürüyüşü yapacağız.

Program:

30 Temmuz Cumartesi 

15.00-16.00 - Kitap Okuma (Kazankaya Kanyonu)

16.00-17.00 - Çay Sohbeti (Avrupa Fırsatları)

17.00-18.30 - Doğa Yürüyüşü

* Sorgun ve Yozgat'tan katılacak gençlerimiz için ücretsiz servisimiz olacaktır.

* 28 Temmuz 2022 tarihinde iletişim formu kapatılacaktır.

Kitap ve Çay için hep zaman vardır! Kendine zaman ayır ve bize katıl... 

Katılmak için ⏭bu formu doldurabilirsiniz...

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör