Kariyer Günü

13 Mayıs 2019 22:08 Sorgun Gençlik Derneği 421

Meslek Seçimi ve Kariyer Planlama paneli 350 öğrenci katılımı ile Sorgun İlyas Arslan Kültür Salonunda gerçekleştirildi.

Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Sorgun Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve Yozgat İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Meslek Seçimi ve Kariyer Planlama paneli 350 öğrenci katılımı ile Sorgun İlyas Arslan Kültür Salonunda gerçekleştirildi. 

Bu panelimizde öğrencilerimizin meslek seçimi yaparken yaşadıkları zorlukları azaltmayı, kendi beceri ve ilgilerine göre meslek seçimi yapabilmelerini sağlamayı ve bununla birlikte kariyer planlamalarında öğrencilere yol gösterebilmeyi amaçlanmıştır.

MÜSİAD Yozgat İl Temsilcisi Cenker DOĞAN, Teknopark Genel Müdür Yardımcısı Dilara DEMİR, İş ve Meslek Danışmanları Zehra KARCI, Abdullah Abdulkadir KARADUMAN, 55 yaşında İlahiyat lisans eğitimine başlayan ve şu an yüksek lisansına devam eden Hülya İPEK konuşmacı olarak yer aldı.

Ayrıca SORGED Sorgun Gençlik Derneği stant açarak Türkiye Ulusal Ajansı, Eurodeski Europass CV ve ücretsiz Avrupa fırsatları hakkında bilgilendirme yapmıştır.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
SORGED Sorgun Gençlik Derneği

SORGED Sorgun Gençlik Derneğinin kurumsal web sitesidir.

Sorgun Gençlik Derneği

Çay Mahallesi 123 Sokak No:5/4 (İş Bankası Arkası, Özel Temel Lisesi Karşısı)
66700 Sorgun / yozgat

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.