×
21. Yüzyılda Genç Olmak
 5.06.2022 21:23:21
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1185 kez okundu
T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen PRODES programı kapsamında Sorgun Gençlik Derneği tarafından yürütülen, “İŞ'te Farkı Sen Yarat” başlıklı proje kapsamında "21. Yüzyılda Genç Olmak"  Çalıştayı 11 Haziran 2022 tarihlerinde düzenlenecektir.

Çağımızın hızlı teknolojik dönüşümüyle birlikte gençlerin ihtiyaçları da değişmiştir. 21. yüzyılın yetkinliklerini, iş dünyasını, girişimciliği, farklı düşünme yöntemlerini göstererek gençlerin hem kariyerlerine hem bakış açılarına dokunuyor. Global dünyada rekabetin artmasıyla gençlerimizin fark yaratan bireylere dönüşmesi kaçınılmaz oldu. Günümüzde işverenler mezun gençlerden içerik değil yetkinlik istemektedir. İş dünyasının gençlerden beklediği beceri ve yetkinlikleri erken yaşlarda edinen gençler iş hayatında başarılı oluyor ve yaşıtlarının önüne geçiyor. 
Bu çalıştay programı ile bu dönüşüm süreçlerine gençlerin nasıl dâhil edileceği, mesleki gelişimlerine nasıl katkı sunulacağı ve gençlerin 21. Yüzyılda ihtiyaç duyduğu becerileri üzerine oturumlar düzenlenecek.

Çalıştay Programı,

📅 11 Haziran 2022  🕗 10:00'da başlayıp, 17:00'de sona erecek.

17-30 yaş arası gençler katılabilir.

- Öğle yemeği, çay, kahve ve ikramlar ücretsiz karşılanacaktır.

- Yozgat merkez ve ilçelerinden katılacak gençlerin yolculuk ücretleri ödenecektir.

📍 Çalıştay Sorgun'da düzenlenecektir.

❗ Çalıştay yüz yüze düzenlenecektir. Dolayısıyla çalıştaya sadece Yozgat bölgesinde ikamet eden gençler başvuru yapabilir.

Son başvuru tarihi: 8 Haziran 2022 Saat: 19.00

Başvurusu olumlu olan katılımcılara çalıştay hakkında SMS gönderilecektir.

Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör