×
Dijital Geleceğe Hazır mısınız?
 12.01.2022 22:03:22
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1654 kez okundu
Sorgun Gençlik Derneği tarafından 18 Ocak 2021 tarihinde "Dijital Geleceğe Hazır mısınız?" başlıklı söyleşi düzenlenecektir.

Söyleşide, Dijital Dönüşüm Konuşmacısı Murat BAYAZIT ile Metaverse, Robotlar, Gelecek Trendler ve Geleceğin Mesleklerini konuşacağız.

Murat Bayazıt kimdir?

Murat Bayazıt, Uludağ Üniversitesi Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünü 2007 yılında bitirmiştir. 2017 yılından bu yana Deutsche Messe Türkiye Özel Projeler Satış ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda 5G ve Endüstri 4.0 üzerine şirketimin teknoloji sözcülüğünü yürütmektedir.

Murat Bayazıt’ın LinkedIn hesabı: Murat Bayazıt | LinkedIn


Söyleşi Detayları:
📌 18 Ocak Salı günü Saat 20.00'de başlayıp, 21.00'de sona erecektir.
📌 Zoom programı üzerinden düzenlenecektir.
📌 Kontenjanı 250 kişi ile sınırlıdır.
📌 Ücretsiz ve Katılım Belgelidir.
- Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.

Başvuru formu için lütfen tıklayınız...

Kontenjan 250 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara eğitim hakkında detaylı bilgi 17 Ocak 2022 tarihinde başvuru aşamasında vermiş olduğunuz e-postra adresine gönderilecektir.

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör