×
Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları için Girişimcilik Atölyesi
 22.10.2022 18:12:10
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1108 kez okundu
Sorgun Gençlik Derneği tarafından 30 Ekim 2022 tarihlerinde "Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları için Girişimcilik Atölyesi" düzenlenecektir.

Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri
17 ana hedef ve 169 alt hedefi içeren Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri (SKH) yoksulluğun son erdirilmesi, çevrenin korunması, iklim krizine karşı önlem alınması, refahın adil paylaşımı ve barışı hedefliyor.  Tüm bu ayakları birbirine bağlı ve ayrılmaz şekilde ele alan ve aralarında bir denge kurmayı amaçlayan bu hedefler tam da bu sebeple az gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelere sorumluluk ve yükümlülükler getirdiği kadar gelişmiş ülkelere de sorumluluk ve yükümlülükler getirmektedir.

BM Türkiye ve ortakları Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına ulaşılması için çalışıyor.: Birbiri ile bağlantılı 17 iddialı Amaç Türkiye dahil tüm Dünya'da insanların karşı karşıya kaldığı ana sorunların çözümünü hedefliyor. BM Türkiye de bu Amaçlara 2030 yılına kadar erişilmesi için desteğini sürdürüyor. Bu Amaçlara ulaşılabilmesi için herkesin bilgilenlenmesi gerekiyor. Bu kapsamda SORGED gençlere Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları için Girişimcilik Atölyesi düzenleyecektir.

Kurumsal Sürdürülebilirlik Atölyesi
📅 30 Ekim  🕗 09:30'da başlayıp, 17:00'de sona erecek.

16-30 yaş arası gençler başvuru yapabilir.

- Kontenjan 20 katılımcı ile sınırlıdır.

- Öğle yemeği, çay, kahve ve ikramlar ücretsiz karşılanacaktır.

- Eğitim Sorgun'da düzenlenecektir.

- Yozgat Merkez'den katılacak gençlerin yolculuk ücretleri ödenecektir.

❗ Eğitim ücretsiz ve Katılım Belgelidir.

Kontenjan 20 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara eğitim hakkında SMS gönderilecektir.

Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör