×
Görünürlüğünü Artır
 28.02.2021 23:44:12
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 2418 kez okundu

Pandemi günlerinde çevrim içi etkinliklerimiz devam ediyor. Sorgun Gençlik Derneği’ne Networking Eğitmeni Sezin Çağlayan konuk oluyor.

“Networking; kişisel, sosyal ve ticari hayatlarımızı ilişkilerimizle yönetme sanatıdır.”


Networking kavramı hayatın her alanında karşımıza çıkıyor. Çevre oluşturmak neden bu kadar önemli? İş bağlantısı nasıl kurulur, yeni tanıştığınız kişileri kendinize nasıl bağlarsınız, size faydası olacak kişileri toplantılarda nasıl anlarsınız? Bu eğitim sayesinde Pratik ipuçlarıyla hemen başlayın.


İsteklerimiz, hedeflerimiz, hobilerimiz; gündemimizdeki konular her ne olursa olsun, sonuç alabilmemiz tamamıyla doğru kişilere, doğru mesajları, etkili bir şekilde ulaştırmamızla mümkündür. 


Seminerde; networking kavramının tanımı, hayatımızdaki önemi ve hayallerimize giden yoldaki hedeflerimizi gerçekleştirebilmemiz için hedef kitlelere ulaşmamızın ne kadar hayati rol oynadığının önemi anlatılacaktır.


Seminer içeriği nedir?

  • Networking nedir? 

  • Networking Kavramının İş Hayatında Önemi 

  • İş bağlantısı nasıl kurulur?

  • Size faydası olacak kişileri toplantılarda nasıl anlarsınız? 

  • Güven Bağı Oluşturmanın 5 Adımı 

  • Akıllı Networking: Kişisel Hedefler 

  • Ortak Paylaşım Ağı: Hedef Kitle 

  • Online ve Yüzyüze İletişim Stratejileri


Sezin Çağlayan kimdir?

TED Ankara Koleji fen alanında öğrenim gördükten sonra, Çankaya Üniversitesi ‘Endüstri Mühendisliği’ bölümünü başarıyla tamamladı. Profesyonel kariyer hayatına, 2002’de İngilizce ve Matematik dersleri vererek başlayan Çağlayan; 2005 senesinde kurumsal çalışmalarına pazarlama alanında devam etti.2007 yılında mühendislik eğitimini yönetimsel olarak geliştirmek amacıyla Londra’ya yerleşti. ‘İşletme’ alanında diploma programını başarı belgesi alarak tamamladı. Eğitiminin hemen ardından, Londra’daki bir dil okulunda pazarlama bölümünde stajına başladı. Yürüttüğü projelerdeki başarısından dolayı gelen çalışma teklifi üzerine, bu alandaki profesyonel kariyerini birkaç sene süre ile Londra’da devam ettirme kararı aldı.


Sezin Çağlayan’ın biyografisine ulaşmak için tıklayınız.

Sezin Çağlayan’ın web sitesi: www.sezincaglayan.com

Sezin Çağlayan’ın YouTube kanalı: Sezin Çağlayan | YouTube 

Sezin Çağlayan’ın LinkedIn hesabı: Sezin Çağlayan | LinkedIn


Etkinlik Detayları:


- 5 Mart Cuma günü 20.00 - 21.30 saatleri arasında düzenlenecektir.


- Zoom programı üzerinden çevrim içi olarak düzenlenecektir. 


- Katılım ücretsizdir.


- Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.


- Katılım Belgesi verilecektir.

 

Kontenjan 500 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara etkinlik hakkında mail gönderilecektir.


Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..


Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör