×
İklim Değişikliği Zirvesi
 16.10.2023
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1909 kez okundu
Sorgun Gençlik Derneği (SORGED) tarafından  20 Ekim 2023 Cuma günü "İklim Değişikliği Zirvesi" düzenlenecektir.

Sorgun Gençlik Derneği tarafından düzenlenecek “İklim Değişikliği Zirvesiçevre ve sıfır atık, iklim değişikliği konularında alanında uzman konuşmacıların, akademisyenlerin, politika yapıcıların yer alacağı ve atölye çalışmalarının yapılacağı bu zirve ile gençlerin çevre ve sıfır atık, iklim değişikliği konularında farkındalıklarını geliştirmelerine destek olunacak, yaygın eğitim teknikleri ile gençlerin aktif katılımı sağlanacak ve uluslararası iyi uygulama örneklerini de içerecektir. Ayrıca “İklim Değişikliği Zirvesi” programında Hırvatistan, Yunanistan ve Romanya ülkelerinden de konuşmacılar yer alacak.

İklim Değişikliği Zirvesine ait detaylar şu şekildedir:

* Program 09.00'da başlayıp, 17.30'de sona erecektir.

* Programa katılan katılımcılara Katılım Belgesi verilecektir.

* Zirve programının sonunda çevre ve sıfır atık, iklim değişikliği konularında bir kahoot yarışması yapılacaktır. Yarışmada birinci olan katılımcıya Bisiklet hediye edilecektir.

* Zirve programı Yozgat Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenecektir.

Zirve programına kontenjanımız sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara zirve programı hakkında SMS gönderilecektir.

Zirve programına katılmak için ⏩ bu formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör