×
Oyuncak Toplama Kampanyası
 30.09.2023 23:24:58
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 695 kez okundu
Sorgun Gençlik Derneği tarafından köyde yaşayan çocuklarımız için 1-10 Ekim 2023 tarihleri arasında oyuncak toplama kampanyası düzenlenecek.

Köyde yaşayan çocuklara  oyuncak, kırtasiye malzemeleri ve kitap gibi onları mutlu edecek araçları ulaştırarak yardımda bulunmayı amaçlıyoruz. Belirtilen tarihler arasında toplanan oyuncaklar, kırtasiye malzemeleri ve kitaplar belirli periyotlarla çocuklara gerçekleştirilecek ziyaretlerde dağıtılacak. 

Kampanya kapsamında oyuncak, resim defteri, oyun hamuru, boyama kitabı, kuru/sulu boya, puzzle, kalem, kitap ve top gibi materyalleri bağışta bulunabilirsiniz.

🚙 Her bir katkınız minik bir yüreğin sıcacık tebessümü olarak size dönecektir.

🚙 Bu kampanya sayesinde bazı şeyleri “paylaşmanın” pek çok şeyi “almak” kadar değerli olduğunu ve insanları çok daha fazla mutlu edecektir.

🚙 1 OYUNCAK 1 UMUT olacak.
İnanıyoruz ki bu umutlar yeşerip onlarca, binlerce umut olacak. Paylaşarak daha umut dolu bir dünyada yaşayabileceğimizin habercisi olacak.

Kampanya kapsamında;

* Yeni-kullanılmamış ve-veya tamamen temiz sağlam durumda olan pedagojik açıdan uygun olan oyuncak, kırtasiye malzemeleri  ve kitaplar SORGED bünyesinde toplanacaktır. Lütfen kullanılmayacak eski ve zarar görmüş oyuncakları bağışlamayın.

* Bağışçılar tarafından SORGED'e teslim edilen oyuncaklar, kırtasiye malzemeleri  ve kitaplar özenle paketlenerek köyde yaşayan çocuklara teslim edilecektir.

Katkılarınız ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Adresimiz: Çay Mahallesi 123. Sokak No:5/4  (Ülkü Sokağı-İş Bankası Arkası)

Konum için lütfen tıklayınız..

İletişim: 0354 415 5821

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör