×
Sosyal Medya Yöneticiliği Eğitimi
 20.03.2022
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1928 kez okundu
T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen PRODES programı kapsamında Sorgun Gençlik Derneği tarafından yürütülen, “İŞ'te Farkı Sen Yarat” başlıklı proje kapsamında "Sosyal Medya Yöneticiliği Eğitimi" 26-27 Mart 2022 tarihlerinde düzenlenecektir.

Dijital yani çevrimiçi ağların dünya genelinde hızla büyümesi, çeşitli meslek gruplarının ticaret hacmini sanal ortamlara taşımasına olanak sağlamıştır. Dünyanın en çok kazanan firmaları e-ticaret sayfaları olurken, müşteri ilişkileri yönetimi, online itibar yönetimi, mobil pazarlama ve e-marketing vb. birçok alanda insan kaynağı ihtiyacını da doğurmuştur.
Sosyal medyanın etkin kullanımı şirketlerin büyüme hedeflerinin bir parçası olurken, çevrimiçi iletişimde müşteri memnuniyetini sağlayan firmaların en büyük destekçisi Sosyal Medya Uzmanları olmuştur.
Günümüz teknolojisinde birçok işlevi ve güçlü bir yeri olan sosyal medya, en önemli pazarlama stratejilerinden biri olarak da kabul edilmektedir. Bu nedenle sosyal medya yönetiminin önemi gün geçtikçe artmaktadır.
Sosyal medya yöneticiliği eğitimi sayesinde sosyal medya sitelerini etkin şekilde kullanabilecek, profesyonel sayfalar oluşturabilecek, etkin şekilde yönetebilmeyi, satışları ve müşteri iletişimini artıracak, çalışmaları ve düzenli içerik üretimlerini nasıl yapabileceğini öğreneceksin.
Bu eğitimle; Yaygın eğitim metotlarıyla sosyal medya mecralarını A’dan Z’ye öğreneceksin. Güncel yenilikleri öğrenecek ve kendini geliştireceksin.

Eğitim;
📅 26-27 Mart 2022 🕗 09:30'da başlayıp, 17:30'de sona erecek.
- 17-30 yaş arası gençler başvuru yapabilir.
- Kontenjan 30 katılımcı ile sınırlıdır.
- Öğle yemeği, çay, kahve ve ikramlar ücretsiz karşılanacaktır.
- Yozgat merkez ve ilçelerinden katılacak gençlerin yolculuk ücretleri ödenecektir.
📍 Eğitim Sorgun'da düzenlenecektir.
❗ Eğitim ücretsiz ve Katılım Belgelidir.
❗ Eğitim yüz yüze düzenlenecektir. Dolayısıyla eğitime sadece Yozgat bölgesinde ikamet eden gençler başvuru yapabilir.

Kontenjan 30 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara eğitim hakkında SMS gönderilecektir.

Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör