×
Sosyal Medya Yönetimi
 7.03.2021 17:09:01
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 3981 kez okundu

Pandemi günlerinde çevrim içi eğitimlerimiz devam ediyor. Sorgun Gençlik Derneği’ne Sosyal Medya Danışmanı ve Eğitmen Cansu Yılmaz konuk oluyor.

21. yüzyılın çok belirgin bir şekilde ortaya koyduğu, iletişim ve teknoloji çağı olarak adlandırılmasındaki en temel etkenlerin başında hiç kuşkusuz internet ve internetin temel altyapısını oluşturan sosyal medya gelmektedir. Günümüzde, bilişim teknolojilerinde meydana gelen gelişmeler, kişilerarası etkileşimi ve sosyal, ekonomik ve kültürel yaşamı yeniden biçimlendirmektedir. Yeni iletişim teknolojileri, insanlara, duygu ve düşüncelerini paylaştıkları fırsatları ortaya koyan bir medya imkânı sunmaktadır. 

Eğitim içeriği nedir?

  • Sosyal Medya Yönetimi

  • Sosyal Medya Stratejisi

  • Sosyal Medya Platformları

  • Sosyal Medya Yönetimi İpuçları

  • İşinizi Kolaylaştıracak Araçlar

Cansu Yılmaz kimdir?

250'den fazla KOBİ'ye dijital pazarlama eğitimleri verdim. 25 farklı sektörden kişilerle ve markalarla çalıştım ve reklamla 15 milyondan fazla hedef kitleye ulaştırdım. Sosyal medya uzmanıyım ve kendime ait bir sosyal medya ajansım var. Aynı zamanda Facebook’un Sınırları Aşan Kobi’ler projesinin eğitmeniyim. Büyümek ve büyütmek için bireyleri ve işletmeleri desteklemeye inanıyorum. Her gün öğrenmem ve çevremdeki insanlara değer katmamın nedeni budur.

 

Cansu Yılmaz’ın LinkedIn hesabı: Cansu Yılmaz | LinkedIn

Eğitim Detayları: 

- 11 Mart Perşembe günü 20.00 - 21.30 saatleri arasında düzenlenecektir.

- Zoom programı üzerinden çevrim içi olarak düzenlenecektir. 

- Katılım ücretsizdir.

Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.

- Katılım Belgesi verilecektir.

 

Kontenjan 500 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara etkinlik hakkında mail gönderilecektir.


Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..


Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör