×
e-Kitap Kulübü
 5.11.2020 22:56:56
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 510 kez okundu
Her hafta bir kitap okumak ister misiniz?

e- Kitap Kulübü, "Kitapla yeniden tanışmak istiyorum, her hafta bir kitap okumak istiyorum" diyenler için....

İçinde bulunduğumuz pandemi dönemi hepimizin alışkanlıklarını, planlarını, günlük hayatını deyim yerindeyse kökünden değiştirdi. e-Kitap Kulübü ile, motivasyona ihtiyaç duyanlara, kitapla yeniden tanışmak isteyenlere ulaşmayı hedefliyoruz. 

Gençlerin, kitap okumayı alışkanlık haline getirmeleri ve okudukları metinleri daha iyi anlamlandırmaları için her hafta bir kitabın tahlilini hep birlikte yapacağız.

Peki nerede ve nasıl olacak bu e-Kitap Kulübü?

Her hafta Kitap Kulübü tarafından belirlenecek bir kitabın tahlilini evinizde çayınızı yudumlarken çevrimiçi zoom programı üzerinden yapacaksınız.

İsteyen kitabını satın alıp okuyabilir ya da e-kitap üzerinden okuyabilir. Tercih sizin...  ☺ 📖(https://ekitap.ktb.gov.tr/)

Ben de e-Kitap Kulübüne katılmak ve her hafta bir kitap okumak istiyorum ve okuduğum kitabın tahlili yapmak istiyorum diyorsan bekliyoruz. 😊

e-Kitap Kulübüne Türkiye genelinden başvuru yapabilir. 

e-Kitap kulübüne başvuranlar için Whatsapp grubu oluşturulacak ve iletişim bu grup üzerinden sağlanacaktır. 

e-Kitap kulübüne katılmak için ▶ bu formu doldurman yeterli olacaktır. 

Son başvuru tarihi: 12/11/2020 Saat: 20.00

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.😊“Bu web sitesi Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamıyla Sorgun Gençlik Derneğine aittir ve AB’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.”
Copyright 2019 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör