×
Erasmus+ Spor Toplantısı
 5.06.2020 22:15:05
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 380 kez okundu
Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen Eramus+ Spor programı kapsamında yürüttüğümüz“Integration of Refugees Through Sport” başlıklı projemizin online toplantısını zoom programı üzerinden gerçekleştirdik.

Toplantının açılışından sonra, 19-20 Şubat'ta Sorgun'da düzenlenen toplantıda görüşülen maddeler gözden geçirildi. Spor Eğitmenleri ve Mülteciler için yapılan anketlerin içerikleri ve anketlerin veri toplama süreci konusu görüşüldü. Ortaklarla görüşmeler sorunucunda ortak karar alınarak Corona virüsü nedeniyle ertelediğimi İspanya toplantısının Ekim ayında yapılması kararlaştırıldı. Web sitesi ve sosyal medya araçlarının kullanımı ve yaygınlaştırılma faaliyetleri konusunda görüşmeler yapılarak ortaklar arasında görev paylaşımı yapıldı. Bir sonraki online toplantı 20 Temmuz 2020 tarihinde yapmaya karar verildi. Son olarak genel bir değerlendirme yapılarak toplantının kapanışı yapıldı.

Projenin web sitesine ulaşmak için lütfen tıklayınız..
“Bu web sitesi Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamıyla Sorgun Gençlik Derneğine aittir ve AB’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.”
Copyright 2019 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör