×
Topluluklar ile Buluşuyoruz.
 10.09.2019 00:06:00
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 311 kez okundu

Yeni girişimlerin ve kazanılmış başarıların en büyük anahtarı yaşanmış birikim ve deneyimlerle elde edilen tecrübelerdir. Heyecanı ve yaşama dair umutlarını hala diri tutan, tecrübe ve heyecanlarını gençlere de aktaracak ve bu tecrübelerini uygulamaya geçirerek toplumsal konularda farkındalık oluşturacak çalışmalarda bizlerle olmaya var mısın?

Birçok insan Yozgat genelinde ve üniversitemizde sorunların çokluğundan, etkinlik ve aktivitelerin az oluşundan dem vuruyor ama iş elini taşın altına koymaya gelince maalesef o konuşan insanların çoğunu bulamıyoruz. Biz SORGED Gönüllüleri olarak gençlerin her daim yanında olmaya ve gelişimlerini destekleyici faaliyetler üretmeye devam edeceğiz. Eğer sen de kendin ve üniversiten için değişim ve yeniliğin öncüsü olmak istiyorsan bu toplantıyı kaçırma.

Sen de bizimle bu toplantıda olmak istiyorsan bizlere mesaj atman yeterli olacaktır. 

Yer, mekan ve zaman toplantıya katılacaklara daha sonra bildirilecektir.

Başvuru formunu doldurmak için lütfen tıklayınız...

“Bu web sitesi Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamıyla Sorgun Gençlik Derneğine aittir ve AB’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.”
Copyright 2019 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör