×
Yozgat Semaları'nı Ay Yıldızlı Uçurtmalar Süsledi
 8.03.2020 21:33:48
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 885 kez okundu

Sorgun gençlik derneğinin organize ettiği Kahraman Mehmetçiğimize destek amaçlı Türk Bayraklı uçurtmalar Yozgat semalarını süsledi. Şahin tepesinde yapılan etkinliğe gençlerin ve vatandaşların ilgisi yoğundu.

Etkinlik sonrası Bir açıklama yapan Sorgun Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Halil UĞUZ şunları söyledi.

Uğuz ”Kendi canını bizim canımız sayan Mehmetçiğimizin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz ve omuzlarımızdaki sorumluluğun gençler olarak her daim bilincindeyiz. Milletin bağımsızlık ve özgürlüğünün sembolü olan Türk bayrağımızı bugün yüz genç ile birlikte gökyüzünde dalgalandırarak Mehmetçiğimizin her zaman yanında olduğumuzu gösterdik. Bugünlerde birliğe beraberliğe ve kardeşliğe ihtiyacımız var. Biz birlikte büyük güçlü bir Türkiye’yiz. Aynı vatan, aynı bayrak altında yaşayan, aynı dili konuşan bir milletiz biz. Gençler olarak Devletimizin her zaman yanındayız. Aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Türk Bayraklı uçurtmalar bulutlara doğru yükselirken vatandaşların ve gençlerin alkışları ve bakışları görülmeye değerdi. Etkinliğe destek veren Yozgat Belediye Başkanımız Celal KÖSE ve katılım sağlayan bütün gençlere teşekkür ediyoruz” dedi

“Bu web sitesi Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamıyla Sorgun Gençlik Derneğine aittir ve AB’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.”
Copyright 2019 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör