×
Doğa Yürüyüşü - Akdağmadeni Ormanları
 10.06.2023
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1128 kez okundu
Sorgun Gençlik Derneği tarafından Akdağmadeni Ormanlarında 17 Haziran Cumartesi günü Doğa Yürüyüşü ve Akdağmadeni Kültürel gezisi düzenlenecektir.

Akdağmadeni Ormanlarının temiz havasında ve muhteşem görsel manzarası eşliğinde gençlerle birlikte doğa yürüyüşü yapılacak. Bozkırın ortasında yer alan yeşil ile mavinin buluştuğu Akdağmadeni ormanları, eşsiz doğal güzellikleri ile kendisine hayran bırakıyor. Yozgat'ın en geniş orman alanına sahip Akdağmadeni ilçesinde yer alan yemyeşil doğası ve temiz havası ile sarıçam, ardıç, palamut gibi ağaç türlerini bünyesinde barındıran Akdağmadeni ormanları, içerisinde gizlediği göl, şelale ve görkemli vadiler ile kendisine hayran bırakıyor.   Doğa yürüyüşünün ardından onlarca tarihi binaları ve değerleri bulunan Akdağmadeni'nde kültürel gezi düzenlenecektir. 

Eğer siz de açık hava sporlarını seviyor ya da egzersiz yaparken çevreme ve gezegenime de katkım olsun diye düşünülüyorsanız, işte şimdi çevre dostu egzersizler ile harekete geçmenin tam vakti! 

Program:
10.30-12.00 : Akdağmadeni Ormanları-Doğa Yürüyüşü
13.00-15.00 : Akdağmadeni Kültürel Gezisi

* Bu etkinliğe 14-27 yaş grubundaki gençler katılım sağlayabilir.

* Kontenjan 40 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara eğitim hakkında SMS gönderilecektir.

❗Doğa yürüyüşü etkinliğimiz ücretsiz olup ve servisimiz olacaktır.

Gençlik ve Doğa yürüyüşüne katılmak için ⏩ bu formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör