×
KARAR-SIZIM
 27.02.2021 21:00:40
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 2634 kez okundu

Pandemi günlerinde çevrim içi eğitimlerimiz devam ediyor. Sorgun Gençlik Derneği’ne Profesyonel Koç ve Eğitmen Uğur Durak konuk oluyor.

Kararsızlığı yenmek mümkün mü? Hayatımızın pek çok aşamasında bizi zorlayan ve ilerlememizi sekteye uğratan durumlarla karşılaşırız. Olduğumuz yerde kalmamıza ve bununla birlikte psikolojik olarak yıpranmamıza neden olan durumlardan bir tanesi yaşadığımız kararsızlıktır. Kararsızlığımız, aslında çok da karmaşık olmayan bir durumu zorlaştıran ve bir de üstüne kafamızın karışmasına neden olan bir durumdur. Peki neden karar vermekte zorlanırız? Kararsızlığı yenmek mümkün mü? 


Eğitim içeriği nedir?

  • Karar nedir?

  • Kararların hayattaki önemi nedir?

  • Karar vermenin aşamaları

  • Daha iyi karar verme yolları

  • Kararsızlık

  • Kararsızlığın nedenleri ve yarattığı sorunlar

 

Uğur Durak kimdir?

1980 İstanbul doğumludur. Üniversite lisans eğitimini “Kamu Yönetimi” ve “İktisat” üzerine yapmış olup, “İşletme ve Pazarlama Yönetimi” alanında yüksek lisans sahibidir. 16 yıl, kurumsal ve ticari bankacılık alanlarında yönetici olarak çalışmıştır. Kariyerini; gelişim ve organizasyon danışmanlığı, kurum ve yönetici koçluğu, mentörlük, finans ve sigorta bilirkişiliği konularında sürdürmektedir. Sürekli öğrenmeye inanır. Evli ve iki kız babasıdır. 

Uğur Durak’ın LinkedIn hesabı: Uğur Durak | LinkedIn


Eğitim Detayları:


- 4 Mart Perşembe günü 21.00 - 22.30 saatleri arasında düzenlenecektir.


- Zoom programı üzerinden çevrim içi olarak düzenlenecektir. 


- Katılım ücretsizdir.


- Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.


- Katılım Belgesi verilecektir.

 

Kontenjan 500 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara etkinlik hakkında mail gönderilecektir.


Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..


Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör