×
Gönüllülük Projesi Katılımcı Sonucu - İtalya
 12.08.2022
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 4501 kez okundu
Avrupa Dayanışma Programı (ESC) gönüllülük projesine toplamda 272 başvuru gelmiştir. Bütün başvurular değerlendirilmiş olup,  gönüllülük projesine Gizem Y. seçilmiştir. 

Sevgili Gizem'e  gönüllülük faaliyetlerinde başarılar dileriz.


Sorgun Gençlik Derneği'nin ortaklığında yürütülen Avrupa Dayanışma Programı (ESC) gönüllülük projesi kapsamında 1 (Bir) gönüllü aranmaktadır. Lütfen gönüllülük projesine başvuru yapmadan önce aşağıda yer alan bilgi paketinin bütün açıklamalarını okuyunuz ve başvurunuzu öyle yapınız. 

Avrupa Dayanışma Programı – (ESC ) Programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız...

Projenin bilgi paketi için lütfen tıklayınız..

Gönüllülük faaliyetleri Eylül 2022- Eylül 2023 yılları arasında yapılacaktır. 

Gönüllülük programı kapsamında seyahat, konaklama, yemek, yerel ulaşım, vize ve sağlık sigortanız ücretsiz karşılanacaktır. Program kapsamında günlük cep harçlığı verilecektir.

Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.

Lütfen  Europass CV  ve  Motivasyon Mektubunuzu (İngilizce) konu başlığına ESC-İTALYA yazarak  esc@sorged.org adresine mail gönderiniz. SORGED gelen başvuruların tamamını okuyup, değerlendirecek. Değerlendirme sonrasında potansiyel gönüllüler ile bir ön görüşme yapacaktır. SORGED sadece gönderici kuruluştur. Nihai kararı ev sahibi BIR Derneği verecektir. Gönüllü seçiminde sizi özgeçmişiniz ve motivasyon mektubunuzdaki verdiğiniz bilgilerle tanıyabiliriz. Dolayısıyla hakkınızda detaylı, net ve doğru bilgiler verin lütfen.

Başarılar dileriz.

Son başvuru tarihi: 30 Temmuz 2022 Saat: 23.59

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör