×
Badminton Kursu
 27.08.2023 15:44:19
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 760 kez okundu
Sorgun Gençlik Derneği (SORGED) tarafından Badminton kursu düzenlenecektir. 

Sorgun Gençlik Derneği, gençlerin hem eğitimine katkı yapıyor hem de spora olan ilgisini artırmaya yönelik spor kursları düzenlemeye gayret ediyor. Eğitime verdiğimiz önemle eş değer olarak sporu da önemsiyoruz. Sporda bir eğitim niteliğindedir. Sağlıklı bir nesil için spor vazgeçilmezdir. Gençlerimizin boş zamanlarını değerlendirmede, onlara yeni ufuklar açma noktasında spor çok önemli bir araç olabilmektedir. Biz istiyoruz ki; tüm gençlerimiz arzu ettiği sporu yapabilme imkanına kavuşsun. SORGED olarak gençlerimizin spor yapması için gayret etmeye devam ediyoruz ve gençlerimiz için sportif faaliyetler düzenlemeye ediyoruz.

* Badminton  kursu 6 Eylül 2023 tarihinden itibaren her Çarşamba 15.00-17.00 saatleri arasında düzenlenecektir.
* Badminton kursuna 15-26 yaş arası gençler katılabilir.
* Kontenjan 15 katılımcı ile sınırlıdır.
* Badminton kursu Sorgun'da düzenlenecektir. 
Badminton kursu ücretsiz ve Katılım Belgelidir.

Her spor branşı için kontenjan 15 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara eğitim hakkında SMS gönderilecektir.


Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör