×
Çekya Gönüllülük Projesi Katılımcı Çağrısı
 19.04.2021 01:28:31
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1764 kez okundu
L'Arche Benediktus kurumu ev sahipliğinde, Sorgun Gençlik Derneği'nin ortaklığında yürütülen European Solidarity Corps (ESC) gönüllülük projesi kapsamında 2 (iki) gönüllü aranmaktadır. Lütfen gönüllülük projesine başvuru yapmadan önce aşağıda yer alan bilgi paketinin bütün açıklamalarını okuyunuz ve başvurunuzu öyle yapınız. 

Avrupa Dayanışma Programı – (ESC ) Programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız...

Bilgi paketine ulaşmak için lütfen tıklayınız..

Gönüllülük faaliyetleri Mayıs 2021- Nisan 2022 tarihleri arasında yapılacaktır. 

Gönüllülük programı kapsamında seyahat, konaklama, yemek, yerel ulaşım, vize ve sağlık sigortanız ücretsiz karşılanacaktır. Program kapsamında günlük 5 euro cep harçlığı verilecektir.

Lütfen  Europass CV  ve  Motivasyon Mektubunuzu (İngilizce) konu başlığına ESC-ÇEK CUMHURİYETİ  yazarak  esc@sorged.org adresine mail gönderiniz. 

SORGED sadece gönderici kuruluştur. Gönüllü seçiminde ön değerlendirmeyi SORGED, Nihai kararı ise Çek Cumhuriyetinde bulunan ev sahibi kuruluş yapacaktır. 

Ev sahibi kurum gönüllü seçiminde sizi Europass CV ve Motivasyon Mektubunda yazdıklarınızla tanıyacaktır. Dolayısıyla lütfen kendiniz hakkında detaylı net ve doğru bilgiler verin. 

Başvurusu olumlu olan katılımcılarla çevrimiçi görüşme yapılacak. Projeye seçilen katılımcıların listesi web ve sosyal medya hesaplarımızdan ilan edilecektir.

Başarılar dileriz. 😊

Son başvuru tarihi: 26/04/2021 Saat: 20.00

Sosyal medya hesaplarımızı takip eden gençlere öncelik verilecektir. 😊

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

“Bu web sitesi Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamıyla Sorgun Gençlik Derneğine aittir ve AB’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.”
Copyright 2019 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör