×
21. Yüzyılın Büyüsü İletişim
 23.02.2021
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 2321 kez okundu

Pandemi günlerinde çevrim içi eğitimlerimiz devam ediyor. Sorgun Gençlik Derneği’ne  Eğitmen, Profesyonel Koç ve Mentor Deniz Baş konuk oluyor.

Zamanımızın büyük bir bölümü diğer insanlarla iletişim halinde geçmektedir. İnsanlarla hatalı iletişim kurmak iş hayatında, sosyal hayatta ve aile hayatında problemlere sebep olurken doğru ve etkili iletişim daha başarılı ve daha mutlu bir hayatın kapılarını açan bir anahtar olacaktır. 


Eğitim amacı nedir?

“Yüzyılın Büyüsü: İletişim” eğitimi ile katılımcıların; etkili iletişim tekniklerini öğrenmeleri, bu eğitim sayesinde iş hayatının ve günlük hayatın iletişim kazaları nedeniyle yaşanan stresinden kurtulmalarını, başarılı ve mutlu bir hayata kavuşmaları için gerekli motivasyonu kazanmaları amaçlanmaktadır.

 

Deniz Baş kimdir?

“İş yaşamına 2003 yılında Müşteri Temsilcisi olarak başlayan Deniz Baş, 2004 yılından beri çeşitli kurum ve markalar için Etkin İletişim Teknikleri, Eğitimcinin Eğitimi, Diksiyon ve Etkili Konuşma, Başarılı Lider Olmak, Ekip Yönetimi, Etkili Geri Bildirim Teknikleri, Sunum Teknikleri, Satış Teknikleri, Zaman Yönetimi, Takım Oluşturma ve Geliştirme, Stres Yönetimi, Yazılı İletişim Teknikleri eğitimleri tasarlıyor ve veriyor. Bunun yanında her seviye çalışan için gelişim programları tasarlıyor ve uygulamaya geçiriyor. 

ICF sertifikalı koç, mentor, iletişim uzmanı, kitap kurdu, öğrenme, yol/culuk aşığı, çevik lider ve çocukluğundan beri dokunabildiği herkese bildiklerini öğreterek, paylaşarak fayda yaratmaya çalışan bir gönüllü.”

 

Deniz Baş’ın LinkedIn hesabı: Deniz Baş | LinkedIn

 

Eğitim Detayları:

 

- 28 Şubat Pazar günü 20.00 - 21.30 saatleri arasında düzenlenecektir.

- Zoom programı üzerinden çevrim içi olarak düzenlenecektir. 

- Katılım ücretsizdir.

- Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.

- Katılım Belgesi verilecektir.

 

Kontenjan 500 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara etkinlik hakkında mail gönderilecektir.


Öğrenme sadece bir sınıfın sınırları ile sınırlı değildir. Hayat belki de en büyük öğretmendir. Hiçbir zaman yeni bir şey öğrenmek için çok yaşlı ya da çok fazla uzman değilsiniz. Yeni şeyler öğrenmek istiyorsan başvurunu bekliyoruz.


Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..


Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör