×
Doğa Yürüyüşü
 5.09.2023 20:09:52
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 576 kez okundu
Sorgun Gençlik Derneği (SORGED) tarafından 9 Eylül Cumartesi günü Aydıncık Kazankaya Kanyonunda "Doğa Yürüyüşü" düzenlenecektir.

Sorgun Gençlik Derneği olarak, eğitime verdiğimiz önemle eş değer olarak sporu da önemsiyoruz. Sporda bir eğitim niteliğindedir. Sağlıklı bir nesil için spor vazgeçilmezdir. Gençlerimizin kötü alışkanlıklarında uzak durma, onlara yeni ufuklar açma noktasında spor çok önemli bir araç olabilmektedir. SORGED olarak gençlerimizin spor yapması için gayret ederek, sportif faaliyetler düzenlemeye devam ediyoruz. 

Sorgun Gençlik Derneği olarak her fırsatta Yozgat’ın keşfedilmeyi bekleyen güzelliklerini gençlere tanıtmaya devam ediyoruz. İlimizin mevcut kırsal turizm alanlarıyla alternatif bir turizm merkezi olmaya adaydır. SORGED olarak, Yozgat'ın farklı mekanlarında spor aktiviteleri düzenlerken, mevcut turizm potansiyeli olan ilimizi gençlerimize tanıtıyoruz.

Program:
16.00-17.00 Haceş Müzesi
17.00-18.00 Doğa Yürüyüşü - Kazankaya Kanyonu

* Sorgun'dan katılacak gençlerimiz için ücretsiz servisimiz olacaktır.

Kontenjan 30 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara eğitim hakkında SMS gönderilecektir.

Katılmak için ⏩ başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör