×
Bu Yaz Ne Yapsam?
 29.04.2022 22:11:35
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1153 kez okundu
Bu yaz tatilini dolu dolu geçireceğin bir yaz tatili olsun.!

Covid 19 salgını nedeniyle 2 yıldır düzenleyemediğimiz Yaz kurslarını ve etkinliklerini bu yaz tekrardan düzenleyeceğiz.

Tatil nedir, ne değildir?
Tatil demek, sınırsız televizyon, tablet, telefon, kafede zaman geçirmek demek değildir. Tatil demek boş zaman kavramı olarak algılansa da aslında tam da öyle değildir. Tatil aslında en iyi değerlendirilmesi gereken ve iç dünyamızda kaçırdıklarımıza odaklanmamız gereken kıymetli bir zaman dilimidir.

Bu yaz tatilinde hayatının sıkıcı ve sıradan olacağını mı düşünüyorsun?  Çok stresli ve yoğun bir dönem mi geçirdin? Stres atmak ve kendine zaman ayırmak mı istiyorsun? O zaman kişisel gelişim eğitimi, mesleki, hobi, spor kurslarına ve doğa yürüyüşlerine katılmak bu sorununa en keyifli çözümü olacaktır. Modernleşen dünyanın yükünden bir an olsun kurtulmak, sosyalleşerek yeni arkadaşlıklar edinmek, ertelediğiniz tutkuları hayata geçirmek için hayatın içinden sanat dallarıyla uğraşabilirsin.

Kişisel gelişim eğitimlerinden, Hobi kurslarına, Meslek edindirme kurslarından, dil kurslarına, spor kurslarından, doğa yürüyüşlerine, çevre etkinliklerine ve birçok etkinliğe katılabilirsin.

Kitap okuma, yabancı dil öğrenme gibi okul dışında öğrenmeye katkı sağlayan, bilgi arttırmaya yönelik faaliyetlere katılabilirsin.

Fiziksel ve psikolojik yönden rahatlatıcı, zihinsel yorgunluğun giderilmesine yönelik oyunlar, spor, müzik, resim, sinema, tiyatro gibi aktivitelere katılabilirsin.

Yardımlaşma ve dayanışmanın olduğu sosyal sorumluluk projeleri, Sivil Toplum Kuruluşlarında gönüllü çalışmalara katılabilirsin.

Bu eğitimler, kurslar ve etkinlikler sayesinde kendini daha iyi geliştirebilir, daha mutlu hissedebilir, yeni arkadaşlıklar edinebilir, sosyalleşebilir, zamanını daha etkin kullanabilir, yeteneklerini keşfedebilir, kim bilir belki de hayalindeki mesleği yapmaya cesaret bulabilirsin.

Sadece isteyin ve karar verin, hayallerinizi ertelemeyerek tutkunu olduğunuz faaliyetlere bir adım atın. Bu eğitimler, kurslar ve etkinlikler sayesinde hem kendini daha mutlu ve dinç hissedecek hem de farkındalık kazanacaksın. Özgüveniniz artacak, kendini daha iyi ifade edeceksin, yeteneklerinden kazanç sağlayabileceksin, stresten uzaklaşacak ve yeni bir dünya kuracaksın. 

Bu yaz ne yapsam? hangi eğitime katılsam? hangi kursa gitsem? eğitimler ve kurslar bana ne katacak? diyorsan bu yaz seni de eğitimlerimize, kurslarımıza ve etkinliklerimize bekliyoruz.

SEN iste biz yapalım!
Eğitimleri, kursları ve etkinlikleri düzenlerken senin de fikrini almak istiyoruz. 
Evet buna kararı SEN ver! 

Eğitimlere, kurslara ve etkinliklere 15-30 yaş arası gençler katılabilir. Faaliyetlerimiz ücretsiz ve sertifikalıdır.

Bu ⏭formu doldurarak bu yaz yapılması istediğin faaliyetleri yazabilirsin. 

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör