×
Etkili CV Yazma ve Yazışma Teknikleri Eğitimi
 9.09.2021 21:53:00
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1283 kez okundu
GENÇLERİ İŞ HAYATINA HAZIRLIYORUZ.

4-5 Eylül 2021 tarihlerinde "Etkili CV Yazma ve Yazışma Teknikleri Eğitimi" düzenledik.

Düzenlediğimiz eğitimlerle gençlerin mesleki, kişisel bilgi ve becerilerini artırılarak, onları iş hayatına hazırlıyoruz. 
Bu eğitimler, gençlerin ufuklarını açarak, iş yaşamında ve geleceğin dünyasında kendilerinden neler beklendiğini görmelerini sağlamaktadır.
Özgeçmiş gençlerin sahip olduğu beceriler ile başvurduğu pozisyonun gerektirdiği nitelikler arasında bağlantı kurmaları için bir en önemli fırsatlardan biridir. Özgeçmişin önemi, işe alım sürecinde ortaya çıkmaktadır. Profesyonelleşen ve küreselleşen dünyamızda gençlerin bilgilerini ve yeteneklerini pazarladığı belge ‘’CV’’dir. Bu nedenle de profesyonel anlamda gençlerin kendilerini işe kabul ettirebilmesi için mutlaka profesyonel CV hazırlamaya ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak, gençlere etkili CV hazırlama ve yazışma teknikleri konusunda eğitim düzenledik.

Bu eğitimler sayesinde gençler her şeyden önce potansiyellerinin farkına varıyorlar. Gençlere imkân tanındığında ve onlar için bu tür eğitimler düzenlendiğinde, sahip oldukları yetkinliklerini ve enerjiyi hem kendileri hem de toplum faydasına etkili bir biçimde kullanabildiklerini görebiliyoruz. Bu eğitimleri tamamlayan gençler; kolay istihdam edilebilen, yetkinliklerinin farkında olan, daha çok empati kuran, çevresine karşı daha duyarlı, emek veren, gelişime odaklanan, dünyayı ve teknolojiyi takip eden, çok yönlü bakabilen ve yenilikçi fikirler üreterek harekete geçen bireyler oluyorlar. Gençleri başarıya götürecek unsurların hayal, motivasyon, sabır, yüksek bilgi, beceri ve tutkuyla çok çalışmak olduğuna inanıyor bu motivasyonla ve heyecanla gençlerimiz için çalışmaya devam ediyoruz.
Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör