×
Etkili E-Posta Kullanımı Eğitimi
 8.05.2022 16:41:23
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1105 kez okundu
Sorgun Gençlik Derneği tarafından 14-15 Mayıs 2022 tarihinde "Etkili E-Posta Kullanımı Eğitimi" düzenlenecektir.
İş arama sürecinde e-posta yazışmalarında kullanılan üslup, olumlu geri dönüşler için önemlidir. İş arama süresince ve iş hayatında başarılı olabilmek için doğru iletişim kurmamız gerekir. İş hayatında birçok yazışma çeşidini kullanıyoruz. Kimimiz çoğunu kimimiz azını biliyoruz. Peki hepsini doğru mu biliyoruz? Bu eğitimle iş başvurularında etkili yazım teknikleri, etkili e-posta kullanımı, formal ve informal yazım şekillerini öğrenebileceksiniz.

Yazılı iletişimde tüm detaylara dikkat etmekte fayda var. İlk izlenim çok önemlidir. İş başvurusu yaptın ve olumlu dönüş almak istiyorsun etkili bir e-posta göndermen gerekmektedir. Amacın, iş başvurusunu gerçekleştirmek, mülakata çağrılmak ve işe alınmandır. Amacına ulaşırken bireysel markanı en iyi şekilde göstermeli ve küçük dokunuşlarla fark yaratmalısın. Milyonlarca genç iş ararken senin diğer adayların birkaç adım önüne geçmen, profesyonelliğini hissettirmen ve en önemlisi iz bırakman gerekiyor.
Bu eğitim ile; etkili e-posta ve resmi yazışmalarda yazılı iletişim kurallarında dikkat etmesi gereken noktaları öğreterek iş arama sürecinde başarılı bir görüşme gerçekleştirmeyi öğretecektir. Eğitimde, gençler iş hayatının önemli bir parçası olan kurumsal e-posta ve resmi yazışmalarda etkili ve verimli sonuçlar almayı sağlayacak püf noktaları öğrenecek. Eğitim sonunda, kolay ve pratik yazışma yöntemlerini öğrenecek ve iş yazışmalarındaki profesyonel kalıplara hâkim olacak.
Eğitim;
📅 14-15 Mayıs 2022 🕗 10:00'da başlayıp, 17:00'de sona erecek.
- 17-30 yaş arası gençler başvuru yapabilir.
- Kontenjan 20 katılımcı ile sınırlıdır.
- Öğle yemeği, çay, kahve ve ikramlar ücretsiz karşılanacaktır.
- Yozgat merkez ve ilçelerinden katılacak gençlerin yolculuk ücretleri ödenecektir.
❗ Eğitim ücretsiz ve Katılım Belgelidir.
❗ Eğitim yüz yüze düzenlenecektir. Dolayısıyla eğitime sadece Yozgat bölgesinde ikamet eden gençler başvuru yapabilir.

Kontenjan 20 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara eğitim hakkında SMS gönderilecektir.

Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör