×
Fotoğrafçılık Eğitimi
 15.07.2023 22:38:59
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 838 kez okundu
Sorgun Gençlik Derneği tarafından 22 Temmuz 2023 tarihinde "Fotoğrafçılık Eğitimi" düzenlenecektir.

Bu fotoğrafçılık kursunda, kameranızdan en iyi şekilde yararlanmanız için ipuçları ve püf noktalarını öğreteceğiz. İster yeni başlayan ister uzman bir fotoğrafçı olun, daha iyi fotoğraflar çekmenize yardımcı olacak pek çok faydalı bilgi var bu eğitimde!

Fotoğraf çekmeyi seviyorsun ve harika fotoğraflar çekmek istiyorsun. Henüz bir fotoğraf makinası almadın ya da mevcut fotoğraf makinanla iyi fotoğraflar yakalamak istiyorsun. Bu eğitim tam sana göre. Fotoğrafçılık eğitimine katılarak fotoğraf çekme konusunda bilmediğin birçok konuyu öğrenebilirsin. Fotoğrafı çekerken bilinmesi gereken teknikler ve yapılan hataları bu eğitimde öğrenebilirsin.

Fotoğraf çekmek her yönden bireyi zenginleştiren, bakış açısını değiştiren oldukça keyifli bir uğraştır. Fotoğrafla ister hobi olarak uğraşıp anılarınızı geleceğe en güzel şekilde aktarabilir, ister profesyonel bir şekilde uğraşıp kazanç sağlamayı düşünebilirsiniz. Amacınız ne olursa olsun, onu gerçekleştirebilmek için birçok temel bilgiye ihtiyacınız var.  

Bu eğitimin amacı sizlere başlangıç seviyesindeki bilgileri ulaştırmak, pratik çekim bilgileri vererek profesyonel makinayla fotoğraf çekebilmenizi sağlamak, güzel fotoğraflar çekebileceğinize olan inancınızı arttırarak motive etmek, merak ettiğiniz ileri seviye bilgilere de nasıl ulaşabileceğinize dair ipuçları vermek.

Güzel fotoğraflar çekmek için harika makinelere ihtiyacınız yok. Günümüzde cebimizdeki fotoğraf makinelerine dönüşen cep telefonlarınız ile de harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Fotoğraf çekmek için önemli olan ne ile çektiğinizden önce nasıl çekeceğinizi bilmektir.

O zaman ne bekliyorsun? Hemen şimdi kayıt ol!

Eğitim;

✅ 22 Temmuz Cumartesi günü, saat 10.00-15.00 saatleri arasında yapılacaktır.

✅ Kontenjan 15 katılımcı ile sınırlıdır.

✅ Eğitim Yozgat Çamlığı Milli Parkında düzenlenecektir.

✅ Eğitim ücretsiz olup, Katılım Belgesi verilecektir.

✅ Sorgun'dan ücretsiz servisimiz olacaktır.

Kontenjan 15 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara eğitim hakkında SMS gönderilecektir.

Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör