×
Gençlik Çalışmaları & Gönüllülük
 29.06.2020 23:16:56
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 2445 kez okundu
Sorgun Gençlik Derneği olarak online eğitimlere devam ediyoruz. Bu hafta Gençlik Çalışanı Ahmet Katıksız ile Gençlik Çalışmaları ve Gönüllülüğün istihdama katkısını konuşacağız.

Gönüllülük gençlerin potansiyellerinin ortaya çıkması ve de kalkınma süreçlerine dahil olmalarında önemli bir rol oynar. Genç gönüllülüğü sadece topluma katkı sağlamakla kalmaz aynı zamanda gençlerin kendilerinin de güçlenmesini sağlar. Gönüllü olarak yeni beceriler ve deneyimler kazanabilirsiniz, kendinizi daha iyi tanır, ufkunuzu genişletirken topluma da fayda sağlamış olursunuz. Çevrenizdeki sorunlardan rahatsızsanız siz de harekete geçerek pozitif çözümler üretebilir ve günlük hayatınızı anlamlı hale getirebilirsiniz. 

Bugün gönüllü olun ve dünyada görmek istediğiniz değişim siz olun! 

Ahmet Katıksızerken yaşlarda İzcilik faaliyetleriyle gönüllülük temelli çalışmaların içerisinde yer alarak başlamıştır gençlik çalışmalarına. Akabinde gönüllülük kavramı kendisini Sivil Toplum çalışmalarına taşıdı. Burada edindiği tecrübe ve birikimleri erken yaşlardan itibaren kamuya taşıyarak kamunun içerisinde Sivil Toplum Kuruluşlarında faaliyet yürüten bir birey gibi çalıştı. "İnsan Yaşamına Dokunmak" adlı  ilk kitabını çıkardı. Kendisi kısa bir yaşama 51 ülke sığdırmış küçükken hayali olan Dünyayı gezebilir miyim? düşüncesinin masumca büyüdükçe peşinden giden bir gençlik çalışanıdır.

Detaylar:
Eğitim online düzenlenecektir.
- Eğitim 3 Temmuz Cuma Saat: 21.00'de başlayacaktır. Eğitimin ortalama 2 saat sürmesi planlanmaktadır.
- Kontenjan 100 kişi ile sınırlıdır. 
- Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.
- Ücretsizdir.

Başvuru için lütfen tıklayınız...

Sorularınızı bilgi@sorged.org adresine sorabilirsiniz.

Lütfen Web adresimizi ziyaret etmeyi ve Sosyal Medya sayfalarımızı takip etmeyi unutmayın.
Web: www.sorged.org
Facebook/SORGED
Twitter & İnstagram: @sorged66
Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör