×
İletişimde Sosyal Nezaket
 4.03.2021 13:23:10
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 3087 kez okundu

Pandemi günlerinde çevrim içi eğitimlerimiz devam ediyor. Sorgun Gençlik Derneği’ne Yönetici Asistanı Esra Balandı konuk oluyor.

Gençlerimize özgüvenli bir duruş kazandıracak nezaket ve bilginin ışığı ile başarının anahtarı için farkındalık yaratacak eğitimimiz ile ufkunuzun sınırlarını zorlamaya hazır mısınız?


Eğitim içeriği nedir?

  • Sözlü ve Yazılı İletişimi Nezaketle Zenginleştirmek

  • Ofis İçinde ve Telefonda Zarif İletişim

  • Toplantı Kültürü, İş Ziyaretleri ve Seyahatlerde Nezaket Gerektiren Haller

  • Davetler & Hediyeleşmede Nezaketin Gereği

Esra Balandı kimdir?

İş yaşamının gün geçtikçe karmaşıklaşan yönetiminde iletişim gücü ile yöneticilerine destek olabilen, temsil ve ifade yeteneği, zamanı etkin kullanımı, sorumluluk ve ekip çalışması bilinci, sürekli öğrenen ve gelişen zihin olma gayretinde, mükemmel uyum becerisine sahip, sonsuz insan sevgisi ve 23 yıllık tecrübemle mesleğine adanmış bir yönetici asistanıyım. Öğrendiklerimi paylaştıkça çoğalacağını düşünerek son 5 yıldır mentorluk ve hem mesleki hem de kişisel gelişim eğitimleri ile meslektaşlarıma ayrıca üniversite öğrencisi gençlerimize gönüllü olarak destek olmaya çabalıyorum. Öğrendikçe, öğrettikçe, keşfettikçe günümü güzelleştirmeye ve yaşamıma anlam katmaya devam ediyorum. 

Esra Balandı’nın LinkedIn hesabı: ESRA BALANDI | LinkedIn

 

Eğitim Detayları:

 

- 8 Mart Pazartesi günü 20.00 - 21.30 saatleri arasında düzenlenecektir.

- Zoom programı üzerinden çevrim içi olarak düzenlenecektir. 

- Katılım ücretsizdir.

- Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.

- Katılım Belgesi verilecektir.

 

Kontenjan 500 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara etkinlik hakkında mail gönderilecektir.


Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..


Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör