×
İş Hayatında İletişim Becerileri
 23.02.2021 15:30:18
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 2463 kez okundu
Pandemi günlerinde çevrim içi eğitimlerimiz devam ediyor. Sorgun Gençlik Derneği’ne Satış Eğitmeni, Serkan ACAR konuk oluyor.

Özel ve kurumsal hayatın içerisinde doğru iletişim kanallarını kullanmak ve etkili iletişim kurmak, şirketlerin ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırır. Karşınızdaki kişilerden istediğiniz yanıtları almanız, başkalarının söylemeye çalıştıklarını net anlamanız, kurumsal hayatta dinleyen ve dinlenen bir kişi olarak mutlu olmanız ve iletişim tercihlerini doğru seçmeniz gibi konulara göz önüne alarak bu eğitimi tasarladık. 

Amacımız kurumsal kültür içerisinde iletişim kurabilme, çalışanların birbirlerini anlamaları ve birimler arası sınırsız, kaliteli iletişimin sağlanması adına iletişim becerilerini anlatmak ve şirket çalışanlarına özel yeni bakış açıları sunmaktır.

Eğitimin İçeriği Nedir?

İletişim Kavramı ve Türleri

En Önemli Soru: “Ben Kimim”

Kurumsal Hayattaki Rolünüz Ne?

İletişimsizlik Sorunu ve Çözümler

Aktif Bir Dinleyici Nasıl Olunur?

Tanımadığınız İnsanlara Nasıl Sunum Yaparsınız?

Nasıl “Hayır” Diyebilirsiniz?

Sosyal Medya’da İletişim Nasıl Olmalı?

Sosyal Medyada İletişim Riskleri

Kurumsal Hayatta Eleştirilme Korkusunu Yenmek.

Gelecekte İletişim ve Biz

Serkan Acar Kimdir?

1980’li yılların başlarında Kayseri’de dünyaya gelen Serkan Acar, 2004 yılında Selçuk Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi iktisat bölümünü, 2006 yılında ise Atılım Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı (MBA)’nı tamamlayarak mezun oldu.

Satış sahasında birçok alanda 15 yıl özel sektör deneyimi olup, her zaman satışın ve iletişimin içerisinde oldu. Fiziksel Perakende Mağazacılık, Reklam, Sigorta, Finans, Bankacılık ve Enerji sektöründe satış ve yönetim birimlerinde farklı sektör deneyimleri oldu.

2019 yılının başında Serkan Acar Eğitim ve Danışmanlık şirketini kurarak, kurumsal eğitimler ve danışmanlık alanlarında faaliyet göstermeye başlamış olup, Telekomünikasyon Sektöründe Satış ekiplerine, OSB’deki satış alanında çalışan katılımcılara ve Teknopark firmalarına eğitimler vermiştir.

Ayrıca uzman olduğu alanlarda içerik üretip, kendi internet sitesinde de blog yazarlığı ve Spotify, İtunnes ve 8 farklı platformda yayınlanan Podcast’ler hazırlamaktadır.

www.satisinherhali.com

Eğitim Detayları:

- 28 Şubat Pazar günü 15.00 - 16.30 saatleri arasında düzenlenecektir.

- Zoom programı üzerinden çevrim içi olarak düzenlenecektir. 

- Katılım ücretsizdir.

- Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.

- Katılım Belgesi verilecektir.

 

Kontenjan 500 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara etkinlik hakkında mail gönderilecektir.


Öğrenme sadece bir sınıfın sınırları ile sınırlı değildir. Hayat belki de en büyük öğretmendir. Hiçbir zaman yeni bir şey öğrenmek için çok yaşlı ya da çok fazla uzman değilsiniz. Yeni şeyler öğrenmek istiyorsan başvurunu bekliyoruz.


Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..


Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör