×
Lean Startup
 27.01.2022 09:21:23
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1251 kez okundu
Sorgun Gençlik Derneği tarafından 31 Ocak 2022 tarihinde Lean Startup (Yalın Girişim) başlıklı çevrim içi eğitim düzenlenecektir.

Lean Startup (Yalın Girişim), bir girişimciye kurup yöneteceği startup’ın başarılı olması adına bilimsel bir bakış açısı sunan bir metodolojidir. Bu metotta iş planı değil, iş modeli öne çıkar ve bu durum, girişimcinin maliyetlerini ve araştırma geliştirme için ayırdığı zamanı azaltarak prototip ürün ya da hizmet üretmesini, çıktıları da küçük müşteri gruplarına sunarak hızlı dönüş almasına olanak sunar. Yani, zamanın verimli kullanılıp daha yenilikçi bir hâle bürünerek başarıya ulaşılmasını sağlar. 

Eğitimin içeriği
- Lean Startup yaklaşımı 
- Girişimcilik ve kurum içi girişimcilik
- Design Thinking, Lean Startup ve Agile bağlantısı
- MVP kavramı ve türleri
- Lean Startup örnekleri

Cem Berk Kimdir?
Kurucu, Danışman, Eğitmen Cem Berk, 2009 yılında Anadolu Üniversitesi, İletişim Bilimleri Fakültesi, İletişim (şimdiki adıyla İletişim Tasarımı ve Yönetimi) Bölümü’nden mezun olmuştur.

Çalışma hayatına 2007 yılında Yalın Enstitü ile başlamıştır. Sonrasında Borusan Holding ve Eti Gıda gibi kurumsal firmalarda farklı yönetsel görevlerde bulunmuştur. 2018 yılında kendi dijital ajansını kurmuş ve kısa sürede birçok markaya danışmanlık yapmıştır.

Kurumsal hayatı boyunca Yalın Üretim, 6 Sigma, TPM gibi farklı yaklaşımları yakından deneyimleme imkânı bulmuştur. Bununla beraber, öğretim tasarımı, araştırma ve analiz, performans değerlendirme ve geliştirme, yetkinlik sistemi tasarımı, proje yönetimi, iletişim tasarımı, gelişim programları tasarımı, kurumsal akademi kurulumu ve her seviyeden yönetim geliştirme programları tasarımı gibi alanlarda birçok projeyi yönetmiş ve projelere danışman olarak katkı sunmuştur.

2018 yılından beri kendi şirketinde dijital pazarlama, e-ticaret, iletişim yönetimi, sosyal medya yönetimi, siyasal iletişim danışmanlığı, işveren markası, kurumsallaşma ve dönüşüm, görsel iletişim tasarımı, reklam yönetimi, dijital transformasyon ve marka yönetimi gibi konularda çalışmalar gerçekleştirmiştir. Ayrıca yine bu dönemde e-ticaret ve reklam fotoğrafçılığı üzerine ayrı şirketler kurmuş ve aktif olarak bu süreçlerde de çalışmalarına devam etmektedir.

Lotus4Design'da Design Thinking, Sprint Learning, e-ticaret, iletişim tasarımı, dijital transformasyon, teknoloji ve adaptasyon ve kullanıcı deneyimi alanlarında kurum ve kuruluşlara danışmanlık, eğitmenlik ve fasilitatörlük yapmaktadır.

Eğitim Detayları:
📌 31 Ocak Çarşamba günü Saat 21.00'de başlayıp, 22.00'de sona erecektir.
📌 Zoom programı üzerinden düzenlenecektir.
📌 Kontenjanı 250 kişi ile sınırlıdır.
📌 Ücretsiz ve Katılım Belgelidir.
📌Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.

Başvuru formu için lütfen tıklayınız...

Kontenjan 250 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara eğitim hakkında detaylı bilgi 30 Ocak 2022 tarihinde başvuru aşamasında vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir.

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör