×
İşe Alım & Mülakat Teknikleri
 30.05.2021 12:55:43
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1580 kez okundu

Pandemi günlerinde çevrim içi eğitimlerimiz devam ediyor. Sorgun Gençlik Derneği’ne İnsan Kaynakları Uzmanı ve Eğitmen Seda Durak Sırman konuk oluyor.

Eğitim İçeriği
Amaç: İş gerekliliklerine uygun yetkinlikte kişiyle doğru ve etkili bir mülakat tekniği sonucu doğru işe doğru kişinin yerleştirilmesini sağlayacak yolların paylaşılması aday seçim sürecini en verimli şekilde yürütmenin yöntemlerinin anlatılmasıdır.

Kazanımlar: Katılımcılar bu programı izledikten sonra, işe alım sürecinin nasıl yönetilmesi gerektiğini adım adım başarılı bir mülakat nasıl gerçekleştirilir anlaşıp ona göre ilerleyeceklerdir.

İçerikler:

Mülakat
Mülakat Çeşitleri
Mülakat Öncesi Hazırlık
Mülakatta Neler Yapılmalı/ Yapılmamalı
Mülakat Soruları
Mülakatta Bedel Dili
Adayın Karşılaması ve İlk İzlenim
Tanışma ve Isınma Konuları
Değerlendirme Süreci
Adayı Uğurlama

Seda Durak Sırman Kimdir?

Lisan Eğitimini Kamu Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimini ise Başkent üniversitesi insan kaynakları yönetimi alanında tamamlamıştır. Çeşitli organizasyonlarda “işe alım ve mülakat teknikleri” eğitimi vermiştir, aynı zamanda öğrencilere, yeni mezunlara cv, mülakat, kariyer danışmanlığı yapmıştır. İş hayatında, farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalarda çalışmıştır. Eğitim sürecin içerisinde araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında insan kaynakları alanında kariyer hedefleyen adaylara deneyimini aktarmaktadır.


Etkinlik Detayları:

- 05 Haziran Cumartesi günü saat 20.00 - 21.30 saatleri arasında düzenlenecektir.

- Çevrim içi olarak düzenlenecektir. 

- Katılım ücretsizdir.

- Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.

- Katılım Belgesi verilecektir.


Kontenjan 300 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara etkinlik hakkında mail gönderilecektir.


Başvurusu olumlu olan katılımcılara mail gönderilecektir. Lütfen mail adresinizi doğru girdiğinizden emin olunuz. Etkinlikten 1 gün önce zoom giriş bilgileri mail adresinize gönderilecektir.


Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..


Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör