×
Yozgat Organize Sanayi Bölgesi Ziyareti
 3.01.2022 12:11:05
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1227 kez okundu
Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen, Sorgun Gençlik Derneği koordinatörlüğünde ve Sorgun Gençlik Merkezi işbirliğinde yürütülen “Genç Değişim, Genç Gelişim” başlıklı proje çerçevesinde "Yozgat Organize Sanayi Bölgesi Ziyareti" düzenlenecektir.
Proje kapsamında Yozgat organize sanayi bölgesi ne bir ziyaret düzenlenecek. Ziyarette Yozgat organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar ziyaret edilecek. Ziyaretin amacı gençleri Yozgat Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmalarla ve iş insanları ile tanıştırmaktır.
İş mi arıyorsun?
Staj İmkanları hakkında bilgimi almak istiyorsun?
İşletmeleri tanımak mı istiyorsun?
İŞ'te Fırsat!
İş hayatında sağlam adımlarla ilerleyebilmenin ilk koşulu doğru bir staj tercihi yapmaktan geçiyor. Staj yapmak önemli, çünkü okul bittikten sonra özgeçmişine ekleyeceğin en büyük deneyim bu. Üniversitenin bitmesine az kaldıysa ya da yeni mezun olduysan, iyi bir kariyer yolunda adım atmaya hazırsın demektir. Bunu yapmanın en sağlam yolu da çeşitli alanlarda staj yaparak kendini ve yetkinliklerini tanımaya çalışmaktan geçiyor. İş hayatına hızlı bir giriş yapmak niyetindeysen staj başvurularına şimdiden başlamalısın.
İşletmeler üniversite mezunu nitelikli eleman sıkıntısı yaşarken diğer taraftan üniversite mezunu gençler de ciddi boyutlarda işsizlik problemi ile karşı karşıyadır. Üniversite mezunu gençler arasında işsizliğin yüksek olmasının en önemli sebeplerinden birisi de pek çok mezun gencin işgücü piyasasında kendisi için ne gibi işlerin mevcut olduğu ve bu işler için ne tür becerilerin ve eğitimin gerekli olduğu konusunda çok az bilgi sahibi olmasıdır. Bu ziyaret kapsamında iş arayan üniversite mezunu gençler işletmelerle tanıştırılacak ve uygun bir pozisyonda iş başvuruda bulunmasına yardımcı olunacaktır.

Yozgat Organize Sanayi Bölgesi Ziyareti

- 08 Ocak 12:00'de başlayıp, 14:00'de sona erecek.
- 17-30 yaş arası gençler başvuru yapabilir.
- Yozgat merkez ve ilçelerinden katılacak gençlerin yolculuk ücretleri ödenecektir.

Yozgat Organize Sanayi Bölgesi Ziyareti sonrasında Hüzni Baba Tarih Edebiyat ve Musiki Konağında ikramlarımız olacak ve çeşitli etkinlikler düzenlenecektir.
Katılım ücretsizdir.

Kontenjan 50 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara eğitim hakkında SMS gönderilecektir.

Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurun..

COVID-19 TEDBİRLERİ
🔸Katılımcılara dezenfektan tedariği sağlanacak.
🔸Maske takılması ve sosyal mesafe kurallarına uyulması zorunludur.
🔸Katılımcıların HES kodları kontrol edilecek, HES kodu olmayan etkinliğe alınmayacak.,

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bu proje, Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenmektedir.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör