×
Oyun Kariyeri ve Gençlik
 24.01.2021 15:02:14
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 2309 kez okundu

Pandemi günlerinde çevrim içi eğitimlerimiz devam ediyor. Bu kez Sorgun Gençlik Derneği’ne Oyun ve Öğrenme Tasarımcısı Tuğba ÇanŞalı konuk oluyor.

Doğduğumuz andan itibaren yemek yemek uyumak kadar önemli bir eylem ‘Öğrenmek’. Her nefes alışımızda bir şeyler öğreniyoruz; aile, okul, arkadaşlar, iş hayatı bize farklı eğitim sistemleri sunuyor. Tüm evren her gün hızla değişirken, öğretme yöntemleri her şeye rağmen aynı kalıyor.
Biz Öğrenme Tasarımları olarak ‘‘Öğrenmek Eğlencelidir’’ diyoruz. Çocuk, genç, yetişkin, herkesin oynama ve keyifle öğrenme hakkı olduğunu savunuyoruz.

Neden Katılmalısınız?

Siz de öğrenmenin aslında tutkuyla ve keyifle gerçekleşmesi gerektiğini düşünüyorsanız, öğrenmek için etkileşim ve sinerji şart diyorsanız, bu eğitime mutlaka katılmalısınız.

Tuğba Çanşalı Kimdir?

Kurucu CEO / Oyun Tasarımcısı ve Eğitim Uzmanı @ Öğrenme Tasarımları

Tuğba Çanşalı, Akdeniz Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünü okuduktan sonra yüksek lisansını Amerika’da SIT Enstitüsünde ‘Uluslararası ve Karşılaştırmalı Eğitim’ alanında yaptı. Uzun yıllardır deneyimsel öğrenme ve yaratıcı eğitim metotları alanında çalışan Tuğba Çanşalı, Avrupa Konseyi/Avrupa Akdeniz Gençlik Merkezi eğitim danışmanlığı yaptı ve bir çok uluslararası ve ulusal eğitimin koordinasyonunu ve program tasarımını yaptı. 2006 yılında RCBS/Avrupa Konseyi Avrupa Akdeniz Gençlik programı Bölgesel Kapasite Geliştirme ve Destek Programları uzmanlığını yürüttü ve Erasmus gibi bir çok Avrupa Birliği programının eğitmenliğini ve proje koordinatörlüğünü yaptı, kendisi aynı zamanda T.C. AB Bakanlığı Ulusal Ajans’ın ilk ve uzun yıllardır çalışan eğitmenlerinden birisidir. Avrupa’nın bir çok ülkesinde organize edilen Toolfair adlı metot ve oyun fuarının Romanya ve Türkiye Koordinatörüdür.
2013 yılı itibari ile Öğrenme Tasarımları adlı sosyal girişimi kurdu ve eğitimde yenilikçilik ve yaratıcılığı geliştirme vizyonuyla çalışarak, kurumların ihtiyaçlarına özel oyunlar tasarlamakta ve yaratıcı eğitim programları geliştirmekte

Tuğba Çanşalı'nın web sayfana ulaşmak için tıklayınız...

Eğitim detayları:

- Eğitim 30 Ocak Cumartesi günü 20.30 - 22.00 saatleri arasında düzenlenecektir.

- Eğitim çevrim içi Zoom programı üzerinden düzenlenecektir. 

- Kontenjan 250 kişi ile sınırlıdır.

- Eğitim ücretsizdir.

- e-Katılım Belgesi verilecektir.

- Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.

Son başvuru tarihi: 29 Ocak 2021 Saat: 20.00


Eğitime katılmak için ▶ bu formu doldurmanız yeterli olacaktır. 

 

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...


Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör