×
Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi
 16.10.2022
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 3013 kez okundu

Fikirlerinizi Projeye Dönüştürün!

Sorgun Gençlik Derneği tarafından 22-23 Ekim 2022 tarihlerinde "Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi" düzenlenecektir.

Bu eğitim, gençler arasında proje yazma kültürünü geliştirmek, proje yazma ve yönetme kabiliyeti kazanmak, bu alandaki yetkinlikleri geliştirmek, hibe ve teşviklerden yararlanmalarını sağlamak, proje tasarlama, yazma ve yürütme  konusunda beceriler kazanmak amacıyla düzenlenmektedir.

Bu eğitim size ne katacak?

Günümüzde artık proje yazabilen ve yürütebilen gençler daha kolay istihdam edilebiliyor. Birçok kurum, kuruluş ve STK proje koordinatörü ve proje asistanı arıyor. Kendi mesleğinin yanında farklı becerilere sahip olmak ve toplumsal sorunlara çözüm üretmek gençleri herkesten farklı kılıyor.

Eğitim ile,  sadece proje yazmayı öğrenmeyeceksiniz. Eğitimin yanı sıra yaratıcılık, takım çalışması, zaman yönetimi, eleştirel düşünme, problem çözme ve sunum yapma becerileri kazanacaksınız.

Bu eğitimde;  proje döngüsü yönetimi mantığı, sorun analizi, paydaş analizi, hedef analizi, strateji analizi, mantıksal çerçeve matrisi, faaliyet planı ve bütçe hazırlama, hibe programları başvuru formları tanıma fırsatı bulacaksınız.

Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi

📅 22-23 Ekim  🕗 09:30'da başlayıp, 17:30'da sona erecek.

- 16-30 yaş arası gençler başvuru yapabilir.

- Kontenjan 20 katılımcı ile sınırlıdır.

- Öğle yemeği, çay, kahve ve ikramlar ücretsiz karşılanacaktır.

- Eğitim Sorgun'da düzenlenecektir.

- Yozgat Merkez'den katılacak gençlerin yolculuk ücretleri ödenecektir.

❗ Eğitim ücretsiz ve Katılım Belgelidir.

Kontenjan 20 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara eğitim hakkında SMS gönderilecektir.

Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör