×
Rafting Turu
 23.09.2022 21:08:57
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 992 kez okundu
#ETKİN OLALIM!

23-30 Eylül tarihleri ​​arasında #Etkinleşelim! 

Tamamen doğal ortamda doğayla uyum içinde mücadele zevkini en yüksek düzeyde yaşamak, takım ruhu, adrenalin, liderlik ve taktik gibi pek çok beceriyi de kazanmak ister misin?

Avrupa Spor Haftası her yıl Avrupa'nın dört bir yanından ve ötesinden milyonlarca insan, spor profesyoneli, meraklısı, uzmanı ve dernekleri, dünyanın en büyük spor girişimlerinden birine katılmak için bir araya geliyor

Avrupa Spor Haftası etkinlikleri her yıl 23-30 Eylül tarihleri arasında “Aktif ol” (“Be active”) sloganı ile Avrupa çapında kutlanıyor. Avrupa Spor Haftası her yıl geleneksel olarak düzenlenen, çok sayıda farklı spor aktiviteleriyle her yaştan ve statüden bireyi bir araya getirerek hareket bilincini arttıran önemli bir projedir. Bizlerde her yıl çeşitli sportif etkinlikler düzenlenerek farkındalık oluşturuyoruz. Bu yılda çeşitli spor etkinlikleri düzenleyerek, spor kültürünün tabana yayılmasına katkı sağlayacağız.

Bu kapsamda 1 Ekim Cumartesi günü Dünya Rafting Federasyonu tarafından “Mükemmeliyet Merkezi” olarak akredite edilen, Türkiye’nin en büyük yapay rafting parkuru Çekerek Rafting Parkurunda Rafting düzenlenecektir.

Program:

Rafting Turu, 01 Ekim 2022 Cumartesi, 12.00-14.00 saatleri arasında düzenlenecektir.

* Sorgun ve Yozgat'tan katılacak gençlerimiz için ücretsiz servisimiz olacaktır.

* Gençlerimize ücretsiz çay, kahve ve ikramlarımız olacaktır.

* Rafting Turu için Çekerek Belediyesi kişi başı 100 TL talep etmektedir. Rafting turuna katılan her genç, 100 TL giriş ücretini Rafting turu sırasında Çekerek Belediyesine elden ödeme yapacaktır.

İletişim için  ⏭bu formu doldurabilirsiniz...

Son başvuru tarihi: 28 Eylül 2022 Çarşamba Saat:19.00

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör