×
Sporda Genetiğin Önemi ve Genetic Tranier Sistemi
 30.01.2021 11:29:57
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 2479 kez okundu

Pandemi günlerinde çevrim içi eğitimlerimiz devam ediyor. Bu kez Sorgun Gençlik Derneği’ne Genetic Tranier Sistemi Eğitim Direktörü Serkan DOĞAN konuk oluyor.

 

Genetic Trainer, Genetic Passport yöntemiyle insan doğduğu andan itibaren, hangi spor branşlarında olimpik veya profesyonel seviyede başarılar elde edebileceğini ve hangi mesafe, kategori veya mevkide daha iyi performans göstereceğini öngörebilen antrenörlerdir.

 

Genetic Trainer’lar amatör veya profesyonel her seviyedeki sporcunun, maksimum performansa ulaşması için genetik yapısına en uygun antrenman tekniklerini ve beslenme programlarını düzenleyebilir, kişinin sakatlık, obezite diyabet, yüksek tansiyon, kalp krizi vb. genetik risklerini belirleyerek minimuma indirebilir ve hatta ortadan kaldırabilirler.

 

  • Genetic Trainer Sistemi “Orijinal Türk İlim Eseri” olarak tescil edilmiş ve kanunlarla 70 yıl boyunca koruma altına alınmıştır.

  • Genetic Trainer Sistemi tüm dünyada telif hakları ve marka kanunları ile koruma altındadır.

  • Telif hakları sahibi olarak Genetic Trainer eğitimleri sadece Genetic Trainer Biyoteknoloji A.Ş. tarafından veya izin verdiği kurum, kuruluş ve kişiler tarafından düzenlenebilir.


Genetic Trainer hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.genetictrainer.com

 

Serkan DOĞAN kimdir?

19 Mayıs Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünden mezun oldu.  Birkaç yıl özel dershanelerde fen bilimleri ve biyoloji dersi  öğretmenliği yaptıktan sonra bir süre ilaç endüstrisinde çalışmıştır.  Aktif olarak basketbol ve fitness sporları ile uğraşmış çeşitli eğitim ve  seminer programlarına katılmıştır. Birçok üniversite, devlet ve eğitim  araştırma hastanesinde medikal içerikli toplantılar düzenlemiştir.


Serkan DOĞAN’ın Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Serkan DOĞAN’ın Facebook hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Serkan DOĞAN’ın LinkedIn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Serkan DOĞAN’ın mail adresi: serkandogangt@gmail.com

 

Eğitim detayları:

- Eğitim 6 Şubat Cumartesi günü 15.00 - 16.30 saatleri arasında düzenlenecektir.

- Eğitim çevrim içi Zoom programı üzerinden düzenlenecektir. 

- Eğitim ücretsizdir.

- e-Katılım Belgesi verilecektir.

- Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.


Kontenjan 500 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara SMS gönderilecektir.


Katılmak için ▶ bu formu doldurmanız yeterli olacaktır. 

 

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...


Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör