×
Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi
 11.05.2022 20:36:42
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1363 kez okundu
T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen PRODES programı kapsamında Sorgun Gençlik Derneği tarafından yürütülen, “İŞ'te Farkı Sen Yarat” başlıklı proje kapsamında "Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi" 21-22 Mayıs 2022 tarihlerinde düzenlenecektir.

Tasarım Odaklı Düşünme (Design Thinking) pratik ve yaratıcı problem çözme amaçlı kullanılan düşünsel bir yaklaşımdır. Yaratıcı ve Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi ile yaratıcılık becerilerinizi geliştirebilir, farklı bakış açıları kazanabilirsiniz. Rekabetin son derece fazla yaşandığı iş dünyasında farklı düşünme tekniklerini öğrenerek rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.


Yaratıcı ve Tasarım Odaklı Düşünme eğitimi katılımcıların yaratıcılık becerilerini geliştirmeyi ve inovasyona dair doğru bir bakış açısı elde etmelerini amaçlamaktadır. Tasarım odaklı düşünme eğitimi ile katılımcılar, bir iş yapış ve düşünme biçimi olarak tasarım odaklı düşünme sürecini, adımlarını ve araçlarını uygulamalarla keşfedecekler. Tasarım odaklı düşünme yöntemleri ile katılımcıların problem çözme, karar verme, zor durumlar yönetimi, yaratıcılık ve inovasyon yetkinliklerinin gelişimine katkı sağlayacak.


Eğitim;
📅 21-22 Mayıs 2022 🕗 10.00'da başlayıp, 17.00'de sona erecek.
- 17-30 yaş arası gençler başvuru yapabilir.
- Kontenjan 30 katılımcı ile sınırlıdır.
- Öğle yemeği, çay, kahve ve ikramlar ücretsiz karşılanacaktır.
- Yozgat merkez ve ilçelerinden katılacak gençlerin yolculuk ücretleri ödenecektir.
📍 Eğitim Sorgun'da düzenlenecektir.
❗ Eğitim ücretsiz ve Katılım Belgelidir.

❗ Eğitim yüz yüze düzenlenecektir. Dolayısıyla eğitime sadece Yozgat bölgesinde ikamet eden gençler başvuru yapabilir.

Kontenjan 30 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara eğitim hakkında SMS gönderilecektir.

Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör