×
Uluslararası Kariyer Yolculuğu
 1.02.2021 22:11:01
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 2759 kez okundu

Pandemi günlerinde çevrim içi eğitimlerimiz devam ediyor. Bu sefer Sorgun Gençlik Derneği’ne Uluslararası Eğitmen, Yönetim Danışmanı, Assessör, Koç ve Yazar Emrah ALTUNTECİM konuk oluyor.

Eğitimin içeriği nedir?

  • ABD, Çin, Avrupa, Afrika, Dubai deneyimleri ve  kıssadan hisseler.

  • Kariyer yolculuğunda kalabalığın arasından sıyrılmalı ama nasıl?

  • Dünya'yı gezmenin, görmenin, deneyimlemenin en kolay yolları. 

  • Sadece Türkiye'nin değil, dünyanın en önemli insanlarıyla kahve içmenin deneyimlenmiș yolları.

Emrah ALTUNTECİM Kimdir?

Türkiye’nin en tanınmış satış, stres yönetimi, değişimin yönetimi, bilinçli farkındalık ve kişisel dönüşüm eğitmenlerinden biri olan, uzun yıllardır koçluk ve danışmanlık yapan, "Satış Psikolojisi" isimli kitabı ve seminerleri ile Türkiye’de birçok seçkin etkinlikte yer alan Altuntecim’in İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır.


Emrah Altuntecim, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yüksek lisans çalışmasını Kocaeli Üniversitesi İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalı'nda tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Kariyer Geliştirme Merkezi Danışma Kurulu üyesidir. Kültür Üniversitesi’nde istihdam projeleri kapsamında dersler vermiştir. Uluslararası eğitim ve danışmanlık projelerinde görev alırken Online Endüstri Psikolojisi Doktora çalışmasını tamamlamıştır. British Psychology Society akredite Personel Değerlendirici Uzmanlık Belgesi sahibidir ve saygın şirketlerde assessment (personel değerlendirme) çalışmalarında bulunmuştur.


ABD, Çin, Dubai, Katar, Mısır, Polonya, İtalya ve İspanya’da uluslararası çapta eğitim projelerinde görev almış, uluslararası şirketlerde eğitim yöneticisi olarak departman ve iş yapılandırma çalışmalarını yönetmiş, danışmanlık görevlerinde bulunmuş ve eğitimler vermiştir, ayrıca birçok televizyon ve radyo programına konuk olarak katılmış, TRT İstanbul Radyosu’nda iki sene boyunca iş ve özel yaşamda başarı ve mutluluk konseptli programlar gerçekleştirmiştir. Altuntecim evlidir ve 1 yaşında dünya tatlısı bir bebeğin babası olarak ailece kır yürüyüşleri yapmaktan hoşlanmaktadır.

 

Emrah ALTUNTECİM’in biyografisine buradan ulaşabilirsiniz.

Emrah ALTUNTECİM’in kişisel LinkedIn hesabı: Emrah Altuntecim | LinkedIn


Eğitim detayları:

- Eğitim 7 Şubat Pazar günü 19.00 - 20.30 saatleri arasında düzenlenecektir.

- Eğitim çevrim içi Zoom programı üzerinden düzenlenecektir. 

- Eğitim ücretsizdir.

- e-Katılım Belgesi verilecektir.

- Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.


Kontenjan 500 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara SMS gönderilecektir.


Katılmak için ▶ bu formu doldurmanız yeterli olacaktır. 

 

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...


Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör