×
Yozgat'ı Bizimle Keşfet
 16.04.2024 21:16:03
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 397 kez okundu
Sorgun Gençlik Derneği (SORGED) tarafından 20 Nisan 2024 Cumartesi günü gençlerimize Yozgat’ı tanımaya ve tanıtmaya yönelik kültür gezisi düzenlenecek ve Yozgat Çamlığı Milli Parkında doğa yürüyüşü yapılacaktır.

Yozgat'ın keşfedilmeyi bekleyen güzelliklerini gençlere tanıtmaya devam ediyoruz. Yozgat alternatif bir turizm merkezidir. Yozgat ve ilçelerimizin kendisine özgün güzellikleri bulunmaktadır. Fakat çoğu gencimiz var olan tarihi yerleri bilmiyor ve kültürünü tanımıyor.  Yozgat'ta yaşayıp hâlâ  Yozgat Çamlığı Milli Parkına, Hayri İnal Konağına, Sarıkaya Roma Hamamına gitmemiş çok gencimiz var. Çamlığımız, tarihi camilerimiz, konaklarımız, Roma Hamamı, Kerkenes Harabeleri, Hititlerin heykel atölyesi, Kazankaya kanyonu gibi daha birçok güzelliklerimiz var. Önce Yozgat'ımızı güzelliklerini Yozgatlı gençlerimize tanıtmalıyız.  

Yozgat Kültür Gezimiz Çapanoğlu Cami ile başlayıp, Hayri İnal Konağı, Yozgat Müzesi, Nohutlu tepesi, Spor vadisi  gezildikten sonra  Yozgat Çamlığı Milli parkında doğa yürüyüşü yaparak programı sonlandıracağız.

* Sorgun'dan katılacak gençlerimiz için ücretsiz servisimiz olacaktır.

Yozgat Kültür Gezisi ve Doğa Yürüyüşü'ne katılmak için lütfen bu BAŞVURU FORMU 'nu doldurun.

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör