×
Zaman Yönetimi Eğitimi
 6.06.2021 23:26:35
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1305 kez okundu

Pandemi günlerinde çevrim içi eğitimlerimiz devam ediyor. Sorgun Gençlik Derneği’ne Öğretim Görevlisi, Eğitmen, Yazar Hakan Okay konuk oluyor.

EĞİTİMİN AMACI

Kişisel Verimlilik ve Zaman Yönetimi günümüz çalışma dünyasının en önemli yetkinliklerinden biri haline gelmiştir. Eğitim programının en önemli amacı, bilinen zaman yönetimi ilkelerinin haricinde, günlük iş yaşamında önceliklendirme ile hedeflere en yüksek performans ve verimliliğe ulaşmaktır. 

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

· Zaman Kavramı ve Yönetimi

· İş Zamanı – Kişisel Zaman

· Zaman Hırsızları

· Procastination ile Başetmek

· Hayır Diyebilmek

· Proaktif Davranışın Önemi

· Zaman Yönetimindeki Sorunlarınızı Keşfedin

· Zaman Planlaması

· Önceliklendirme

· Etkin Zaman Yönetim Matrisi

· Etkin Zaman Yönetimi İçin Teknikler ve Öneriler

Bu eğitim metaforlar, aforizmalar ve anekdotlarla zenginleştirilmiş olup; video, görseller ve oyunlaştırma teknikleri ile interaktif olarak gerçekleştirilmektedir. Eğitim sonrası kaynaklar, kitap, film ve makale önerileri verilecektir.

Hakan Okay Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü ile İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme İktisadı Enstitüsünden mezun oldu.

İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi ve Organizasyon Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansını tamamladı.

Halen İstanbul Aydın Üniversitesi Lisans Üstü Eğitim Enstitüsü İşletme Programında Doktoranttır.

Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi MBA programında, öğretim görevlisi olarak “Stratejik Pazarlama Uygulamaları”, “Marka Yönetimi”, “Perakende Yönetimi”, “Kişisel Satış Teknikleri” ve “CRM – Müşteri İlişkileri Yönetimi” dersleri vermektedir.

“İyi Satıcı Olmak”, “İyi Pazarlamacı Olmak”, “Nasıl Zengin Olamadım” ve “Helikopter Bakışı” isimlerindeki dört kitabı MediaCat tarafından; “Satış Profesyoneli El Kitabı” ismindeki kitabı ise Ceres Yayınları tarafından yayınlanmıştır.

Hakan Okay hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız..

Eğitim Detayları:

- 10 Haziran Perşembe günü saat 20.00 - 21.30 saatleri arasında düzenlenecektir.

- Çevrim içi olarak düzenlenecektir. 

- Katılım ücretsizdir.

- Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.

- Katılım Belgesi verilecektir.


Kontenjan 300 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara etkinlik hakkında mail gönderilecektir.


Başvurusu olumlu olan katılımcılara mail gönderilecektir. Lütfen mail adresinizi doğru girdiğinizden emin olunuz. Etkinlikten 1 gün önce zoom giriş bilgileri mail adresinize gönderilecektir.


Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..


Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör