×
Toplum İçin Gönüllü Ol!
T.C. Dışişleri Bakanlığı, Avrupa Birliği Başkanlığı, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen Avrupa Dayanışma Programı (ESC11) kapsamında, Sorgun Gençlik Derneği koordinatörlüğünde hazırlanan “Toplum İçin Gönüllü Ol!” başlıklı projesi onaylandı. 

Avrupa Dayanışma Programı, gençlerin kişisel, eğitimsel, sosyal, sivil ve mesleki gelişimlerini teşvik ederken, kendi ülkelerinde veya yurtdışında topluma yarar sağlayan projelerde gönüllü olmaları, çalışmaları veya ağ kurma faaliyetlerinde bulunmaları için fırsatlar yaratan, toplumsal ihtiyaçları karşılamayı hedefleyen yeni bir Avrupa Birliği girişimidir.

Projemiz gençlerin aktif katılımı kişisel, sosyal ve mesleki gelişim için yeterliklerin geliştirilmesi veya iyileştirilmesini hedefleyen bir araç olarak gönüllülüğün değeri ve önemi konusundaki farkındalığını artıracaktır. İşsiz gençlerin projemize katılmasına teşvik edecektir.

Proje kapsamında 59 gün süreyle 4 genç Derneğimizde gönüllülük faaliyetine katılacaktır. Bu programa Türkiye'de yaşayan gençler başvuru yapabilecek. 

Başvurular ve detaylar yakında paylaşılacaktır. 
Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör